Project Description

BSW

Tatamiai ir specialūs čiužiniai

BSW Regupol sportui skirtas dangas gamina jau daugiau nei 30 metų, todėl gali pasiūlyti ir specialias, konkrečioms sporto šakoms skirtas dangas. Dangos gaminamos iš surištos putos ir medžiagos, gaminamos iš įmonės patentuotos gumos ir poliuretano, o asortimentas yra gausus. Todėl šiai dienas BSW Regupol gali pasiūlyti ne tik dziudo tatamį, bet ir specialią salės dangą, skirtą kikboksui, taikvando, sanda ir karatė treniruotėms. Danga neslidi, bet kartu pakankamai lanksti, todėl švelnina kritimą. BSW Regupol tatamių kokybė pripažinta ir įvertinta, todėl naudojama ir tarptautinėse varžybose, ir kasdieninėse treniruotėse. 1972 m. specialiai Miuncheno olimpinėms žaidynėms „BSW Regupol” pagamino išskirtinę naują dangą ir nustatė tarptautinius standartus, o dangos tobulinimo darbai taip pat sparčiai tęsiami iki šiol. BSW Regupol gaminami tatamiai buvo naudojami rengiant olimpines žaidynes: Miunchene 1972 m., Monrealyje 1976 m., Los Angeles 1984 m., Barselonoje 1992 m., pasaulio čempionatus: Paryžiuje 1979 m., 1982 m., 1997m., Kanadoje 1986 m., ir 1993 m., Kaire 2005 m., Rio de žaneire 2007 m.

Universali sporto danga

Universalių sporto dangų didžiausias privalumas, visų pirma yra tai, jog šia danga įrengtose aikštelėse galima žaisti net iki šešių skirtingų sporto žaidimų: krepšinį, lauko tenisą, tinklinį, mini futbolą, badmintoną, rankinį. Naudojant universalią grindų dangą, kuria galima įrengti tiek vidaus, tiek lauko aikšteles, sumažėja traumų tikimybė, ji atspari drėgmei, tad nustojus lyti galima vėl žaisti, nes ant dangos paviršiaus nesusidaro telkšančios balutės. Universalios dangos patvarios ir lengvai įrengiamos.

Kulkų gaudytojai

Aukštos klasės, geros kokybės vadinamieji kulkų gaudytojai, gaminami BSW Regupol, pasižymi puikiomis savybėmis. Šie įrengimai yra puikus sprendimas šaudykloms ar panašioms tiek lauko, tiek vidaus patalpoms, kuriose vyksta treniruotės ar kiti veiksmai su šaunamaisiais ginklais.

Vidaus, fitneso, treniruoklių sporto salių danga

Vidaus, fitneso, treniruoklių sporto salių dangos – tai atsparios devėjimuisi, elastingos, ilgaamžiškos ir nereikalaujančios specialios priežiūros grindų dangos, kurios skirtos įrengti netik sporto sales, bet rekomenduojamos įrengti ir krepšinio, rankinio, teniso, badmintono, tinklinio bei kitų aktyvių sporto šakų aikšteles. Kaip ir kita BSW Regupol gaminama produkcija, šios vidaus sporto salių dangos yra lengvai ir greitai įrengiamos. BSW Regupol dangos nereikalauja išskirtinės priežiūros. Įrengti galima ant visų kietų paviršių – asfalto, betono, medžio drožlių arba cetrio plokštės, tik tinkamai turi būti parinkti klijai.

Gamintojo puslapis

BSW – tai pasauliniu mastu žinomas Vokietijos fabrikas, kuris savo veiklą pradėjo nuo pramoninių produktų gamybos iš poliuretano žaliavos dar 1954 metais. Bet jau artėjant 60-ųjų metų pabaigai, šis koncernas tobulino technologijas, tad pradėjo apdirbti kaučiuką ir kitą žaliavą, taip buvo sukurtas platus patentuotų produktų, kurie dabar pripažinti ir sertifikuoti garsiausių tarptautinių sporto organizacijų bei federacijų. Vienas iš lyderiaujančio BSW  koncerno pristatomų prekinių ženklų – Regupol – tai didžiausias dangų asortimentas, skirtas įrengti tiek vidaus, tiek lauko sporto objektų grindis. Šios dangos sudarytos iš gumos granulių ir poliuretano surišėjų, todėl tokiu mišinio pagrindu pagamintos dangos pasižymi išskirtiniu elastingumu, ilgaamžiškumu, atsparumu dėvėjimuisi, įskaitant ir eksploataciją su startukais, pačiūžomis, žolės riedulio lazdomis, golfo vežimėliais, automobiliais. Šios dangos gaminamos rulonais, lapais, plytelėmis ir kitomis formomis (trinkelėmis, stačiakampiais ir kitomis), tad toks asortimentas padės įrengti, net sunkiai prienamas vietas. Regupol dangos ir sistemos rekomenduojamos įrengti ypač aktyvaus judėjimo patalpas, sportui skirtas patalpas, kuriose reikalingas garso ir vibracijos izoliacija. Paklotai dirbtinei žoleiDirbtinė žolė unikali tuo, jog ji gali būti intensyviai naudojama, kai tuo tarpu natūralia žole paklotos aikštelės negali būti naudojamos daugiau nei 250 valandų per metus, būtent dėl šios priežasties dirbtinė žolė yra pranašesnė už naturalią, o investavimas atsiperka sutrumpėjusiu priežiūros laiko kaštais bei galimybe ilgiau žaisti aikštelėse. Dirbtinė žolė gali atlaikyti oro permainas, jiė reikalauja žymiai mažiau priežiūros yra daug stipresnė.Tačiau įrengiant dirbtinės žolės plotus, reikalingi paklotai, kurie skirti specialiai dirbtinės žolės dangai. UAB “Dangų Centras” siūlo keturias dirbtinės žolės paklotų kolekcijas.

Susisiekite