PROJEKTAVIMAS IR STATYBOS PASLAUGOS

Mūsų įmonė atlieka gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, sporto paskirties inžinerinių statinių statybos remonto ir modernizavimo darbus. Taip pat projektuojame ir rekonstruojame viešuosius ir privačius, gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus.

Projektuojame ir renovuojame susisiekimo komunikacijas (kelius), inžinerinius tinklus (vandentiekio, nuotėkų šalinimo), sporto paskirties inžinerinius statinius, kultūros paveldo statinius.  Užsiimame statybinių konstrukcijų statyba ir montavimu, stogų įrengimu, atliekame apdailos darbus. Tiesiame vandentiekių ir nuotėkų šalinimo tinklus. Įrengiame vandentiekio ir nuotėkų šalinimo inžinerines sistemas, statinio šildymo, vėdinimo, ir oro kondicionavimo inžinerines sistemas, statinio elektros inžinerines sistemas,  statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerines sistemas, statinio apsauginės  signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerines sistemas.

Kokybė užima svarbią vietą mūsų įmonės veikloje, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, siekdami išskirtinės kokybės mūsų atliktuose darbuose. Patirtis ir žinios, įgytos per daugiau nei 10 metų, leidžia užtikrinti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

Tikime, kad mūsų kompetencija, atliktų darbų kokybė, sąžiningumas ir atsakomybė – tai vertybės, kurios  leidžia mums pasiekti pačių geriausių ir aukščiausios kokybės rezultatų. Šiomis vertybės vadovaujamės nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, jų dėka augame, turime tikslų ir  esame stiprūs.

Klientai renkasi mus dėl:

  • Aukštos kokybės paslaugų

  • Finansinio stabilumo

  • Optimalių projektų rengimo terminų

  • Sėkmingo darbo su dideliais projektais

  • Profesionalių ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandos

  • Lankstumo – dirbamame visoje Lietuvoje

  • Darbo patirties su įvairiausiais klientais